Bulancak’ta Korkunç Cinayet

Bulancak’ta dün gece saatlerinde İbrahim Pehlivan’ın (64) hayatını kaybettiği silahlı kavganın zanlısı olduğu iddia edilen şahsın her yerde arandığı belirtildi.Edinilen bilgilere göre, Bulancak ilçesi Acısu Caddesi üzerinde terzi İbrahim olarak bilinen 64 yaşındaki İbrahim P., evine giderken yol üzerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce, kurşun yağmuruna tutuldu.

İHA’nın haberi,ne göre; İbrahim P.’nin başına 2, vücudunun değişik bölgelerinden ise 3 kurşun isabet ettiği ve olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Olay yerinde incelemede bulunan polis ekipleri 16 boş kovan buldu. Silahtan çıkan kurşunların birçoğu çevrede bulunan araç ve evlere isabet etti.

Polis olayla ilgili soruşturma başlatılırken silahlı saldırıyı düzenleyenlerin bir araç ile kaçtığı bilgisine ulaşıldı.

Edinilen bilgilere göre, dün gece saatlerinde Bulancak Acısu Caddesi üzerinde bulunan bir kahvehanede tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Tartışmanın büyümesi üzerine kahvehaneden çıkılarak cadde üzerinde silahların çekildiği kavgada, iddialara göre İbrahim Pehlivan silahını çıkararak Ş.K.’nin ayaklarına ateş açtı. Bunun üzerine Ş.K. belindeki silahını çıkararak görgü tanıkların ifadesine göre “Adam öyle vurulmaz böyle vurulur” diyerek Pehlivan’ı kurşun yağmuruna tuttu. Olayın ardından İbrahim Pehlivan olay yerinde hayatını kaybederken, Ş.K. ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Polis ekiplerinin Ş.K.’yi her yerde aradığı belirtildi.

Yazar: Dereli Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir