Dereli Şehidine Büyük Vefasızlık Pes Dedirtti

Şehit Onbaşı Tuncay Zengin’in cenazesine katılmayan çelenk yada temsilci göndermeyen belediyeden büyük vefasızlık.


Şehit Onbaşı Tuncay Zengin’in cenazesi, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan konvoy eşliğinde Giresun’un Dereli ilçesine getirildi. Belediye binası önünde düzenlenen cenaze törenine Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Giresun Valisi Hasan Karahan, Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgenaral Hakan Saraç, İl Jandarma Komutanı Albay Ali İhsan Ersoy, Ak Parti Giresun Milletvekilleri Sabri Öztürk ve Cemal Öztürk, CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Dereli Belediye Başkanı Zeki Şenlikoğlu, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, şehidin ailesi, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Ordu-Giresun Havalimanı’ndan konvoy eşliğinde Giresun’un Dereli ilçesine getirilirken geçtiği her yerleşim yerinden kalabalıklar içinden geçen şehidimiz. Duroğlu Beldesinden geçerken 3-5 kişi ile karşılandı. Ayrıca Duroğlu Belediyesi Başkanı yada başka bir yetkili cenazeye katılmadı. Tüm belediyelerin çelenk göndermişlerdi ancak komşu belediye olan Duroğlu Belediyesinin adının geçtiği hiç bir ayrıntı yoktu.

Magazinsel konularda her yerde haber olan Duroğlu Belediyesini böylesi önemli ve acılı bir günde Dereli Halkını ve şehidimizi yalnız bıraktığı için kınıyoruz…

 

Yazar: Dereli Haber

1 thought on “Dereli Şehidine Büyük Vefasızlık Pes Dedirtti

    DGFDSF

    (12 Haziran 2017 - 13:16)

    DERELİM.COM DUROĞLU İLE NE ALIP VEREMEDİĞİN VAR. GİT BAK MURAT KILIÇASLANIN PROFİLİNE.. İLK BAŞSAĞLIĞI DİLEYEN ODUR.. KONVOYUN YARISI BELKİ DUROĞLUNDAN DI. YOK GEÇERKEN KİMSE KARŞILAMAMIŞ. FALAN FİLAN DEMOGOJİ YAPIP GOY GOY HABERLERİ YAPIYORSUN..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir