Okul Bahçesinde Elektrik Akımına Kapıldı ve Acı Son…

Giresun’un Bulancak ilçesinde 5 yaşındaki Muhammet Emir, oyun oynadığı okul bahçesinde elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.Giresun’un Bulancak ilçesinde 5 yaşındaki küçük çocuk oyun oynadığı okul bahçesinde elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.

AÇIKTA DURAN TELE DOKUNDU

İlçeye bağlı Şemsettin mahallesi yolunda bulunan Lokman Hekim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi bahçesinde akşam saatlerinde oyun oynayan çocuklardan 5 yaşındaki Muhammet Emir Albayrak, oyun sırasında okul bahçesinde bulunan aydınlatma diregindeki  elektrik kaçağı nedeni ile akıma kapıldı.

EMNİYET İNCELEME BAŞLATTI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri küçük Muhammet’in hayatını kaybettiğini belirledi. Küçük çocuğun cansız bedenini Bulancak Devlet Hastanesi morguna kaldırdı.

Bulancak İlçe Emniyet Müdürlüğü olay hakkında inceleme başlattı.

 

Küçük Muhammed’in bir yakını olan Emine Pekdemir’in söyledikleri ihtimal var mı sorusunu akla getiriyor. Emine Pekdemir yaptığı açıklamada ;  aynı yerde daha önce bir çocuğun da aynı tehlikeyi atlattığı söyleniyor.. Acılı aileye evlat acısı yetmezmiş gibi bir de yetkililer sahip çıkmıyor ve hiçbir önlem alınmayan okul önündeki elektrik akımına karşı okul müdürü aileyle dalga geçercesine ” sizde elektrik vardır toprağa basın ” diyerek ailenin acısına tuz biber ekiyor.. Ve duyumlarıma göre okul müdürü olayı örtbas etmek için elinden geleni yapıyor.. Aile acıları yetmezmiş gibi birde bunlarla uğraşıyor.. dedi.

Yazar: Dereli Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir