Yatalak Yaşlı Kadının İnanılmaz Ölümü

Giresun’un Eynesil İlçesi Boztepe Mahallesinde bir evde çıkan yangında Elmas Küçükal (93) adlı yaşlı kadın yanarak hayatını kaybetti. Edinilen bilgilere göre, Elmas Küçükal iki oğlunun da altlı üstlü ikamet ettiği evin yan tarafında özel bir odada kalıyordu.Giresun’un Eynesil İlçesi Boztepe Mahallesinde bir evde çıkan yangında Elmas Küçükal (93) adlı yaşlı kadın yanarak hayatını kaybetti

Edinilen bilgilere göre, Elmas Küçükal iki oğlunun da altlı üstlü ikamet ettiği evin yan tarafında özel bir odada kalıyordu. Dün gece saat 03.00 sıralarında evin içinde duman ve yangın kokusu olduğunu fark eden Elmas Küçükal’ın yakınları itfaiyeye haber verdi. Yaklaşık 1 yıldır beyin felcine bağlı yaşam mücadelesi veren Elmas Küçükal, çıkan yangında hayatını kaybederken, yangın Vakfıkebir Belediyesi İtfaiye ekiplerinin de katılımı ile güçlüklü söndürüldü.Yaşlı kadının cansız bedeni ise Görele Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Giresun’un Eynesil ilçesinde çıkan yangında 92 yaşındaki kişi hayatını kaybetti.

Boztepe Mahallesi’nde, Tuncay Yüksel’e ait evde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Kısa sürede büyüyen yangında evde bulunanlar dışarı çıkarken, yatağa bağımlı 92 yaşındaki Elmas Yüksel ise içeride mahsur kaldı.

Eynesil, Görele ve Vakfıkebir Belediyesi itfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucu söndürülen yangında, Yüksel’in cansız bedenine ulaşıldı.

Elmas Yüksel’in cesedi, Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Yangının çıkış nedeni Küçükal’ın yattığı havalı yatağın elektrik aksamından kaynaklandığı kaydedilirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yazar: Dereli Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir