Bulancak'ta Trafik Kazası

Bulancak’ta Trafik Kazası

Bulancak’ta Trafik Kazası ; Giresun’un Bulancak ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracı karıştığı trafik kazası meydana geldi. Meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

Trafik Kazası Karadeniz Sahil Yolu’nun Bulancak iskelesi mevkisinde Giresun yönüne giden İbrahim Karaman’ın (62) kullandığı 34 TK 0004 plakalı otomobil ile Uğur Gülaçtı (27) idaresindeki 34 CHJ 510 plakalı hafif ticari araç çarpıştı.

Bulancak Trafik Kazası
Bulancak Trafik Kazası

Kazada yaralanan sürücüler Uğur Gülaçtı, İbrahim Karaman ile otomobildeki eşi Fatma Karaman (62), yeğenleri Burcu Şağar (26) ve Melike Nur Şağar (8), 112 Acil Servis ekiplerince Bulancak Devlet Hastanesi ile Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Edinilen bilgilere göre, Ordu istikametinden Giresun istikametine gitmekteydi. İbrahim Karaman’ın kullandığı araç, Giresun istikametinden gelen ve Bulancak şehir içi yola dönen U.G. isimli şahsın kullandığı 34 CHJ 510 plakalı araçla henüz bilinmeyen bir nedenle kafa kafaya çarpıştı. Kazada 34 TK 0004 plakalı araç içerisinde hayatını kaybeden İbrahim Karaman’ın eşi 62 yaşındaki Fatma Karaman ve yeğenleri 26 yaşındaki Burcu Şagar ile 8 yaşındaki Melikenur Şagar’ın ise Bulancak Devlet Hastanesinde tedavi edildiği kaydedildi.

Yaralılardan İbrahim Karaman Bulancak Devlet Hastanesindeki müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.