Elif Hastaneye Kaldırıldı Kaybolma Hikayesi Şaşırttı

Elif Hastaneye Kaldırıldı Kaybolma Hikayesi Şaşırttı

Elif Hastaneye Kaldırıldı

Giresun’un Bulancak ilçesine bağlı Aydındere Beldesinin Semen Yaylası’nda Cuma günü akşam saatlerinde kaybolan 11 yaşındaki Elif Akbayrak sığındığı eski bir evde bulundu. Cuma akşamı Elif Akbayrak’ın kaybolduğu ailesi tarafından Jandarmaya bildirilmesi üzerine arama çalışması başlatılmıştı. Valilik tarafından yapılan açıklamada küçük kızın bulunduktan sonra anlattıklarına da yer verildi.

 

Açıklamada “Üvey annem ile hayvanları eve getirirken yoğun sisten dolayı yolumu kaybettim. Korktuğundan dolayı boş bir eve sığındığını, arama yapan ekipleri görünce kendisinin evden çıkarak yanlarına gittiğini beyan etmiş olup, akrabalarına teslim edilmiştir.” denildi..

Elif Akbayrak Bulundu..  Giresun’un Bulancak ilçesine bağlı Aydındere beldesinin Semen Yaylası’nda hayvanları otlattığı sırada yoğun sisin de etkisiyle kaybolan ve arama çalışmalarının 33’üncü saatinde boş bir yayla evinde bulunan Elif Akbayrak sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

Yaklaşık bir buçuk gün boyunca aç kalan ve korkarak sığındığı evden sisin kaybolmasıyla dışarı çıkan ve su içtiği sırada bulunan Elif’in kontrolleri yapıldıktan sonra evine gönderileceği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*