Pts. Tem 22nd, 2024

2022 Fındık Fiyatı Açıklandı

Yaş Fındık Fiyatı Belli Oldu
  • Fındık fiyatları 2022 için geri sayım başladı. Geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan fındık fiyatları bu yıl da aynı şekilde Cumhurbaşkanı tarafından duyurulacak. Diğer taraftan Tarım ve Orman Bakanı Prof.Dr. Vahit Kirişci, “Bugün de fındık ile ilgili bir açıklamamız olacak. Bu açıklamalarımızla gerçekten üreticilerimizin yanında olduğumuzu ortaya koyduk, diğer ürünlerle ilgili de aynı şekilde bakanlık olarak bu gayret ve çabamız devam edecek” açıklamasıyla fiyatlar hakkında açıklamada bulundu. İşte, fındık fiyatları 2022 için önemli detaylar.

Fındık fiyatları 2022, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ordu ziyareti öncesi gündemde yer alıyor. Her yıl bu dönemlerde açıklanan fındık fiyatları için açıklamanın yapılacağı tarihi merak eden vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştirmeye başladı. Peki, fındık fiyatları 2022 ne zaman açıklanacak? İşte, pek çok kişiyi yakından ilgilendiren o açıklama hakkında detaylı bilgiler.

FINDIK FİYATLARI 2022 NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3,5 yıl sürenin ardından 30 Temmuz Cumartesi günü Ordu’da partililer ve vatandaşlar ile buluşacak. Altınordu ilçesinde bulunan Cumhuriyet Meydanı’nda fındık fiyatını açıklayacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3,5 yıl süre zarfında 223 kurum ve kuruluş tarafından yapılan hizmetlerin toplu açılış törenini gerçekleştirecek, Karadeniz Bölgesi’nin en önemli geçim kaynağı olan fındığın 2022 hasat sezonu öncesinde fiyatını açıklayacak

2022 SEZONU FINDIK TABAN FİYATI

“54 TL HAYIRLI OLSUN”

GİRESUN FINDIĞI 56 TL

About Author

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir