• Per. Eki 6th, 2022

Doğankent’e Doğalgaz Sözü Dereli’ye Neden Yok

0 0
Okuma Zamanı:1 Dakika, 10 Saniye

Bu yazımız ses getirdi ve yazımızdan sonra Dereli’ye Doğalgaz sözü verildi. detaylar için tıklayınız

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Giresun’da yaşanan sel felaketini yerinde incelemek için bugün saat 14:30’da Giresun’a geldi.

Orgi havaalanından helikopterle Aksu Vadisi boyunca incelemelerde bulunarak Dereli İlçemize ulaştı. Burada halka seslenen Cumhurbaşkanı bazı müjdeler verdi.

Dereli’de halka hitabından sonra helikopter ile Doğankent’e geçti. Doğankent’e yaptığı konuşmada, Doğankent Belediye Başkanının ilçemizde doğalgaz yok demesi üzerine ilgili yerlere talimat vererek Doğankent’e doğalgaz sözü verdi. Doğankentli hemşerilerimizi canı gönülden kutluyoruz.

Peki; bizim yetkilerimizde Dereli’de doğalğaz yok dedi mi? Cumhurbaşkanımız Dereli’de doğalgaz olmadığından haberdar mı?

Kısaca eğer ki Derelimizi yönetenler belediye başkanı ilçe başkanı milletvekillerimiz vb kimler yetkili ise doğankent’e gelebilen doğalğazı Dereli’ye niye getirtemediler. Şimdi burada bilmediğimiz durumlar varsa tüm yetkililerden özür dilerim. Belki Dereli’ye doğalğaz gelmemesinin bir açıklaması vardır.

Ama eğer yok ise krizi fırsata çeviremeyen Dereli’yi yönetenleri kınıyorum. Yok eğer böyle bir talepleri oldu ancak olumlu karşılanmadı doğalğaz gelmemesinin mantıklı bir açıklaması varsa buyursunlar yapsınlar.

Bir sözümde Ak Parti İlçe Başkanına Gençlik Kolları Başkanına  Cumhurbaşkanının Doğankette ki konuşmasında ki halkın çoşkusu ile Dereli’de konuşmasında ki çoşkuyu bir kıyaslama yaparsak sıfır organizasyon. Konuşmacıyı coşturacak tek bir slogan alkış yok. Organizasyon sıfır.

Doğankent doğalgaz ve hastane sözü aldı. Peki Biz Dereli Olarak Kaybettiklerimizin Dışında Ne Alabildik. Kocaman bir hiç…  Umarım Yıllardır Başarıları İle övündüğüm Belediye Başkanı Zeki Şenlikoğlu bu konuya açıklık getirir ve ben  bu yazıyı boşa yazmışımdır.

       Site Yönetici MURAT TÜRK

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.