Pts. Tem 22nd, 2024

Selçuk Bayrakta’dan Bulancak’a Teşekkür

Selçuk Bayrakta’dan Bulancak’a Teşekkür

İsminin Bulancak’ta yapılacak bir parka verileceğini öğrenen Selçuk Bayraktar, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’ı telefonla arayarak teşekkür etti.

 

İsminin Bulancak’ta yapılacak bir parka verileceğini öğrenen Selçuk Bayraktar, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’ı telefonla arayarak teşekkür etti. İsminin Bulancak’ta yapılacak bir parka verileceğini basından öğrenen Selçuk Bayraktar, bu girişimin kendisini çok gururlandırdığını ifade etti. Bulancak Belediyesi tarafından ilçe merkezinde, iskele Öğretmen evi güzergahında iki yol arasında yapımına başlanan ve adının “Selçuk Bayraktar Parkı” olması planlanan yeni park çalışması basın ve medya tanıtımı ilçe halkının beğenisine sunuldu.

Parkın görselleri ilçe halkı tarafından beğenilip, olumlu karşılanırken, adının yapılacak parka verileceğini öğrenen, son dönemde yaptığı İHA-SİHA, Milli Yazılım ve Milli Solunum cihazı teknolojileriyle ülkemizin gururu olan Selçuk Bayraktar, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’ı telefonla arayarak teşekkürlerini iletti.

BÜYÜK ALÇAK GÖNÜLLÜLÜK SERGİLEDİ

İsminin Bulancak’ta yapılacak bir parka verileceğini basından öğrenen Selçuk Bayraktar, bu girişimin kendisini çok gururlandırdığını, ancak böyle bir parkta kendi isminden ziyade, ülkemizin havacılık tarihini vurgulayan veya havacılığa emek vermiş tarihi kişiliklerin ön plana çıkarılarak işlenmesinin daha doğru olacağını, belirterek büyük bir alçak gönüllülük örneği sergiledi.

Selçuk Bayraktar Parkı Açılışına Gelecek

Başkan Yakar ise; “Sayın Bayraktar, büyük bir mütevazilik göstererek kendi isminden ziyade Türk Havacılık Tarihine hizmet etmiş tarihi bir kişiliğin isminin verilmesini önermiştir. Bu önerisinin yerine getirilmesi içinde açılışa bizzat geleceğini, parkta sergilenmek üzere hizmet dışı kalmış bir adet F5 Jet Savaş uçağı göndereceğini ve gençlere dağıtılmak üzere 100 adet AKINCI maketi hediye edeceğini ifade etti. Bizde Sayın Bayraktar’ın bu önerisini yerine getirmek için bir anket çalışması yaparak yeni isim belirleyeceğiz. İlgisinden ve alçak gönüllülüğünden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

KAYNAK: giresunöncü

About Author

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir