Sal. Şub 13th, 2024

Ünlü İsim Her Şeyi Bırakıp Giresun’a Yerleşti

img-3

Arka Sokaklar’ın Pınar’ı Pınar Aydın’a yıllar uğramadan geçti! Pılı pırtıyı topladı Giresun’a yerleşti ‘pişmanım…’

Arka Sokaklar dizisinde Pınar karakterini canlandıran Pınar Aydın, ardından Akasya Durağı dizisinde oynamış ve ekranlardan elini eteğini çekmişti. Evlenen ve kendine daha sakin bir hayat seçen Pınar Aydın, şimdilerde bir sosyal medya fenomeni. Arka Sokaklar’ın Pınar’ının son hali görenleri şaşırttı. Giresunspor Genel Müdürü Harun Ovalıoğlu’yla evlenen Pınar Aydın yaptığı itiraflarla çok konuşuldu. Arka Sokaklar’dan ayrıldığı için pişman olduğunu söyleyen Pınar Aydın’ın son hali ise herkesi şaşırttı.

O, 2006 yılından bu yana ekranlarda olan Arka Sokaklar’ın ilk Pınar’ı, Ali’nin ilk aşkı Pınar Aydın. Sonrasında Arka Sokaklar dizisine Pınar karakterini canlandırmak için pek çok oyuncu geldi geçti ama hiç kimse onun gibi olamadı.

Bir zamanların iddialı yarışmacısı, şimdi evli, mutlu ve çocuklu bir genç kadın. Pınar Aydın adını ilk kez 2004 yılında “Akademi Türkiye” yarışmasında duyduk.

Kısa sürede sesi ve güzelliğiyle dikkat çeken Pınar Aydın kariyerine oyuncu olarak devam etti.

“Arka Sokaklar”, “Akasya Durağı” gibi çok izlenen dizilerde rol alan Pınar Aydın bir süre önce oyunculuğa da müziğe de ara verdi.

Şimdilerde Giresun’da yaşayan Arka Sokaklar’ın Pınar’ı eşi ve iki oğluyla sakin bir yaşam sürüyor.

Setlere ve sahnelere dönüp dönmemek konusunda ise kararsız olan Pınar Aydın Hürriyet’e verdiği röportajda “Ben de bilmiyorum. Ben ne planlasam hayat hep çok farklı gitti.” dedi.

YARIŞMAYLA KADERİM DEĞİŞTİ

2000’lerin başında müzik yarışmaları popülerdi. 2004 yılında o yarışmaların arasına “Akademi Türkiye” de eklendi. Programın en dikkat çeken isimlerinden biri, Pınar Aydın’dı. Sesinin yanı sıra güzelliğiyle de adından söz ettiren Aydın, yarışmayı üçüncü tamamladı. Merhum şarkıcı Barış Akarsu’nun birinci olduğu programda ikinciliği ise Tolga Futacı elde etti.

Pınar Aydın, bugün gülümseyerek hatırladığı o yarışmaya katılmasına annesinin vesile olduğunu söylüyor: “Bizim ailede ‘doktor, mühendis, avukat olacaksın’ gibi bir kural vardır. Benim üniversite tercihlerimi de annem yaptı ve istediğim bir bölüm olmadığı halde hukuk okumaya başladım. Üniversite için Bursa’dan İstanbul’a gelmiştim ve artık okulun üçüncü sınıfındaydım. Rahmetli annem, müzikle ilgilendiğimi bildiğinden ‘Akademi Türkiye’nin başvurularını gösterdi. Ben de başvurdum ve kendimi yarışmada buldum. Program başlayınca okulu bırakmak zorunda kaldım, çünkü kameralarla izlenen bir evde kalıyorduk. O yarışmayla kaderim değişti.”

GİRESUN HAKKINDA DÜŞÜNCELERİ

Şimdi 40 yaşında olan Pınar Aydın, 2015 yılında bu yana Giresunspor Genel Müdürü Harun Ovalıoğlu’yla evli. Eşi ve oğulları Ayaz ve Uğur Berk’le üç yıldır Giresun’da yaşıyor.

Giresun’a yerleşme nedenini anlatan Aydın, “”Eşimin babası vefat edince buraya geldik. Hayatım tamamen değişti. Burada huzurlu bir hayatım var. İstanbul’da boğuluyorum. Buradaki sakinliğe ve huzura çok alıştım. Küçük bir yer olduğu için kimse bir koşturma içerisinde değil. Köye çıkabiliyorsunuz, denize girebiliyorsunuz. Giresun’un tabiatı çok güzel” diye konuştu.

Pınar Aydın, komşularıyla tanışması hakkındaysa “Küçük bir yer olduğu için ‘Burada ne işin var’ dediler. Hâlâ beni gördüklerinde şaşırıyorlar. Tatile geldim zannediyorlar” diyor.

About Author

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir